Fall 2013 RIAS
Team Schedules - U19 Boys/Coed
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to DOWNLOAD in App Store. Schedule Mobile Web pages for all phones is also available by clicking HERE. You may add its bookmark to phone's home screen.
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
 Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points

Ylw

Red
 A26 : SSA Coweta Stotts555555535548 1 1
 A03 : Cherokee Impact Brick Squad - U19B555552505037 2 0
 A09 : Georgia FC U19 Boys - Aragon055552555x37 2 0
 A13 : Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B1555505505237 1 0
 A22 : Sacred Heart United BU19555255550037 0 0
 A24 : SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga52555-2555x35 5 1
 A16 : NDSA Fugees U19 Rec50525555 x32 0 0
 A07 : DSC BU19 Green55555050 x30 4 0
 A18 : Olimpia Youth - BU1952-25551-25529 3 2
 A12 : HCSA Crump - B19055000505525 0 0
 A23 : SSA Carrollton Crew5552-2-25 5225 3 1
 A33 : UFA Jaguars 2505250 524 0 0
 A05 : Columbus Sting550000505x20 2 0
 A25 : SSA Coweta McClain000305552 20 3 1
 A17 : NSA FURY B1955-2220005219 8 1
 A19 : PTC Barcelona025002550x19 0 0
 A11 : GSA Crawford222505200x18 0 0
 A08 : DSC BU19 White005205-25 217 1 1
 A15 : NASA Wolves UQP05 5 00 5217 0 0
 A21 : RYSA U19B Long502505000017 1 0
 A27 : SSA Dville Vipers0 55500 2 17 0 0
 A31 : Stockbridge United FC - BU19200555000017 0 0
 A01 : Bluesprings Snellville U19B Hodges523005000x15 2 0
 A10 : Georgia FC U19 Boys - Hernandez5 0000302 10 2 1
 A14 : NASA Raptors MNP55000 000 10 0 0
 A28 : SSA Kennesaw Rec - B19 00550 0 010 3 0
 A32 : Tull Gwinnett YMCA Boys000000032x5 3 1
 A02 : CGSAWR United0000002 204 0 0
 A30 : SSC Panthers - BU1900 0-250 0 3 0 0
 A34 : Cobb YMCA Strikers ATTACK00 00   022 3 0
 A04 : Clash Recreational - U19B - Laldin 0 0   0 x0 0 0
 A20 : Roswell Santo - Italy0 0 00    0 0 0
 A06 : Dekalb United Jaguars-20-2-20002  -4 0 0

Bracket - Saturday, September 07, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21797  North Mount Carmel Park  01:30 PM  4 A12 vs A22HCSA Crump - B19 3 vs.Sacred Heart United BU195
 21799  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A02 vs A05CGSAWR United 1 vs.Columbus Sting4
 21805  Custer Park  03:00 PM  UL A34 vs A14Cobb YMCA Strikers ATTACK 2 vs.NASA Raptors MNP3
 21809  River Line Park  04:30 PM  6 A30 vs A23SSC Panthers - BU19 2 vs.SSA Carrollton Crew6
 21798  Cartersville Soccer Complex (CSC)  05:00 PM  2 A04 vs A28Clash Recreational - U19B - Laldin   vs.SSA Kennesaw Rec - B19 
 21808  Chestnut Log  05:00 PM  7A A27 vs A17SSA Dville Vipers 1 vs.NSA FURY B193
 21795  Badger Creek Complex  05:30 PM  4 A03 vs A15Cherokee Impact Brick Squad - U19B 6 vs.NASA Wolves UQP0
 21843  BSC  06:00 PM  6 A19 vs A26PTC Barcelona 0 vs.SSA Coweta Stotts3
 21803  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  06:00 PM  1 A32 vs A10Tull Gwinnett YMCA Boys 4 vs.Georgia FC U19 Boys - Hernandez5
 21801  Rabbit Hill Park  07:00 PM  1 A07 vs A08DSC BU19 Green 4 vs.DSC BU19 White2

Bracket - Sunday, September 08, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21796  Patrick Henry High School  01:00 PM  1 A31 vs A19Stockbridge United FC - BU19 3 vs.PTC Barcelona3
 21887  Briscoe Park   02:00 PM  1 A01 vs A09Bluesprings Snellville U19B Hodges 4 vs.Georgia FC U19 Boys - Aragon0
 21873  CYSA  02:00 PM  3 A05 vs A25Columbus Sting 6 vs.SSA Coweta McClain1
 21874  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  10 A02 vs A13CGSAWR United 0 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B198
 21807  Blackburn Park/Frank Jones Fields  06:15 PM  1 A16 vs A20NDSA Fugees U19 Rec 10 vs.Roswell Santo - Italy4

Bracket - Saturday, September 14, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21825  Bethesda Park  12:01 AM  Bute A10 vs A27Georgia FC U19 Boys - Hernandez   vs.SSA Dville Vipers 
 21814  North Mount Carmel Park  09:00 AM  4 A12 vs A31HCSA Crump - B19 4 vs.Stockbridge United FC - BU191
 21827  Noonday Pk  11:00 AM  01 A14 vs A30NASA Raptors MNP 3 vs.SSC Panthers - BU190
 21824  Adams Park  11:00 AM  1 A28 vs A15SSA Kennesaw Rec - B19 2 vs.NASA Wolves UQP3
 21822  Bethesda Park  11:30 AM  Bute A09 vs A32Georgia FC U19 Boys - Aragon 15 vs.Tull Gwinnett YMCA Boys0
 21818  Custer Park  03:00 PM  UL A34 vs A24Cobb YMCA Strikers ATTACK 1 vs.SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga3
 21816  Grimes Bridge  04:00 PM  2 A20 vs A33Roswell Santo - Italy   vs.UFA Jaguars 
 21815  RYSA  04:00 PM  Fri A21 vs A06RYSA U19B Long 4F vs.Dekalb United Jaguars
Forfeited Game
0
 21811  CGSA - Warner Robins  05:00 PM  10 A02 vs A22CGSAWR United 1 vs.Sacred Heart United BU194
 21812  Badger Creek Complex  05:00 PM  1 A03 vs A04Cherokee Impact Brick Squad - U19B 6 vs.Clash Recreational - U19B - Laldin0
 21821  GSA  05:00 PM  Bend A11 vs A01GSA Crawford 1 vs.Bluesprings Snellville U19B Hodges1
 21823  Norcross, Pinckneyville Park  05:00 PM  5 A17 vs A16NSA FURY B19 8 vs.NDSA Fugees U19 Rec5
 21820  Whitlock  05:00 PM  8 A26 vs A05SSA Coweta Stotts 3 vs.Columbus Sting2

Bracket - Sunday, September 15, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21800  TBD AC   --    --  A06 vs A01Dekalb United Jaguars 0F vs.Bluesprings Snellville U19B Hodges
Forfeited Game
3
 21819  Whitlock  01:00 PM  8 A25 vs A19SSA Coweta McClain 1 vs.PTC Barcelona5
 21817  Silverbacks Park  03:00 PM  HAD A18 vs A08Olimpia Youth - BU19 7 vs.DSC BU19 White0
 21806  Heritage Park  03:30 PM  1 A13 vs A21Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 6 vs.RYSA U19B Long0

Bracket - Saturday, September 21, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21828  Noonday Pk  09:00 AM  03 A15 vs A04NASA Wolves UQP   vs.Clash Recreational - U19B - Laldin 
 21842  Chestnut Log  09:00 AM  7A A27 vs A20SSA Dville Vipers 5 vs.Roswell Santo - Italy0
 21832  River Line Park  09:00 AM  6 A30 vs A34SSC Panthers - BU19   vs.Cobb YMCA Strikers ATTACK 
 21830  Bethesda Park  09:45 AM  Bute A10 vs A08Georgia FC U19 Boys - Hernandez 1 vs.DSC BU19 White4
 21831  Bethesda Park  11:45 AM  Bute A09 vs A17Georgia FC U19 Boys - Aragon 5 vs.NSA FURY B193
 21840  Silverbacks Park  03:00 PM  Coke A18 vs A06Olimpia Youth - BU19 0F vs.Dekalb United Jaguars
Forfeited Game
0
 21833  Whitlock  03:00 PM  7 A25 vs A23SSA Coweta McClain 1 vs.SSA Carrollton Crew3
 21841  Heritage Park  04:30 PM  1 A13 vs A01Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 6 vs.Bluesprings Snellville U19B Hodges0

Bracket - Sunday, September 22, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21802  TBD RILS   --    --  A18 vs A33Olimpia Youth - BU19
Forfeited Game
 0 vs.UFA Jaguars0F
 21838  GSA  03:00 PM  Spen A11 vs A21GSA Crawford 1 vs.RYSA U19B Long1
 21914  East Carrollton Park  05:30 PM  gree A23 vs A19SSA Carrollton Crew 3 vs.PTC Barcelona0

Bracket - Saturday, September 28, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21859  Bethesda Park  09:30 AM  Bute A09 vs A10Georgia FC U19 Boys - Aragon 7 vs.Georgia FC U19 Boys - Hernandez2
 21853  Pearl  11:00 AM  2 A22 vs A05Sacred Heart United BU19 6 vs.Columbus Sting1
 21849  River Line Park  11:00 AM  6 A30 vs A25SSC Panthers - BU19 0 vs.SSA Coweta McClain5
 21855  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  11:00 AM  1 A32 vs A13Tull Gwinnett YMCA Boys 0 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B1914
 21851  Patrick Henry High School  11:30 AM  1 A31 vs A26Stockbridge United FC - BU19 0 vs.SSA Coweta Stotts3
 21846  BSC  12:00 PM  5 A19 vs A12PTC Barcelona 1 vs.HCSA Crump - B194
 21850  RYSA  12:00 PM  Fam A21 vs A02RYSA U19B Long 4 vs.CGSAWR United3
 21848  Briscoe Park   01:00 PM  1 A01 vs A07Bluesprings Snellville U19B Hodges 1 vs.DSC BU19 Green6
 21857  Metro North Pk  03:00 PM  1 A14 vs A15NASA Raptors MNP 0 vs.NASA Wolves UQP7
 21847  East Carrollton Park  05:00 PM  gree A23 vs A24SSA Carrollton Crew 1 vs.SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga1
 21858  South Forsyth  05:00 PM  4 A33 vs A34UFA Jaguars 4 vs.Cobb YMCA Strikers ATTACK1
 21854  Big Shanty Park  06:30 PM  01 A28 vs A03SSA Kennesaw Rec - B19 2 vs.Cherokee Impact Brick Squad - U19B6
 21856  Rabbit Hill Park  07:00 PM  2 A08 vs A17DSC BU19 White 3 vs.NSA FURY B193

Bracket - Sunday, September 29, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21888  River Line Park  01:00 PM  1 A30 vs A27SSC Panthers - BU19
Forfeited Game
 0 vs.SSA Dville Vipers3F
 21862  UQP  03:00 PM  02 A15 vs A20NASA Wolves UQP   vs.Roswell Santo - Italy 
 21868  Big Shanty Park  03:00 PM  01 A28 vs A14SSA Kennesaw Rec - B19 2 vs.NASA Raptors MNP1
 21871  North Mount Carmel Park  04:00 PM  4 A12 vs A18HCSA Crump - B19 2 vs.Olimpia Youth - BU194

Bracket - Saturday, October 05, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21864  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A07 vs A33DSC BU19 Green 5 vs.UFA Jaguars0
 21863  Patrick Henry High School  09:00 AM  1 A31 vs A21Stockbridge United FC - BU19 2 vs.RYSA U19B Long1
 21872  BSC  12:00 PM  6 A19 vs A22PTC Barcelona 0 vs.Sacred Heart United BU190
 21865  Mudcreek  12:00 PM  MC 3 A24 vs A04SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga 7 vs.Clash Recreational - U19B - Laldin1
 21877  Chestnut Log  01:00 PM  7A A27 vs A08SSA Dville Vipers 3 vs.DSC BU19 White2
 21869  Briscoe Park   01:30 PM  1 A01 vs A10Bluesprings Snellville U19B Hodges 3 vs.Georgia FC U19 Boys - Hernandez2
 21870  Hubert Park  01:30 PM  4A A34 vs A03Cobb YMCA Strikers ATTACK 1 vs.Cherokee Impact Brick Squad - U19B8
 21852  Silverbacks Park  03:15 PM  Coke A18 vs A20Olimpia Youth - BU19 6 vs.Roswell Santo - Italy0
 21875  Norcross, Pinckneyville Park  05:00 PM  5 A17 vs A11NSA FURY B19 3 vs.GSA Crawford3
 21866  East Carrollton Park  05:00 PM  gree A23 vs A26SSA Carrollton Crew 0 vs.SSA Coweta Stotts2

Bracket - Sunday, October 06, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21940  Badger Creek Complex  04:00 PM  2 A03 vs A17Cherokee Impact Brick Squad - U19B 1 vs.NSA FURY B190
 21911  BSC  04:00 PM  6 A19 vs A05PTC Barcelona 3 vs.Columbus Sting0
 21867  Blackburn Park/Frank Jones Fields  04:35 PM  1 A16 vs A32NDSA Fugees U19 Rec 12 vs.Tull Gwinnett YMCA Boys1

Bracket - Saturday, October 12, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21879  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A08 vs A32DSC BU19 White 8 vs.Tull Gwinnett YMCA Boys3
 21893  Noonday Pk  11:00 AM  03 A15 vs A24NASA Wolves UQP 0 vs.SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga5
 21884  CYSA  03:00 PM  3 A05 vs A30Columbus Sting 3 vs.SSC Panthers - BU194
 21804  Whitlock  05:00 PM  8 A26 vs A25SSA Coweta Stotts 6 vs.SSA Coweta McClain0
 21883  South Forsyth  05:00 PM  1 A33 vs A10UFA Jaguars 6 vs.Georgia FC U19 Boys - Hernandez0
 21885  East Carrollton Park  06:30 PM  gree A23 vs A16SSA Carrollton Crew
Forfeited Game
 0 vs.NDSA Fugees U19 Rec0F
 21890  Norcross, Pinckneyville Park  07:00 PM  5 A17 vs A07NSA FURY B19 0 vs.DSC BU19 Green3

Bracket - Sunday, October 13, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21908  Metro North Pk  01:00 PM  5 A14 vs A23NASA Raptors MNP 1 vs.SSA Carrollton Crew5
 21845  Big Shanty Park  01:00 PM  04 A28 vs A27SSA Kennesaw Rec - B19 4 vs.SSA Dville Vipers3
 21829  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  01:00 PM  1 A32 vs A07Tull Gwinnett YMCA Boys 1 vs.DSC BU19 Green2
 21860  GSA  02:30 PM  Spen A11 vs A06GSA Crawford 4F vs.Dekalb United Jaguars
Forfeited Game
0
 21881  Pearl  03:00 PM  2 A22 vs A13Sacred Heart United BU19 6 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B191
 21836  Badger Creek Complex  07:00 PM  2 A03 vs A33Cherokee Impact Brick Squad - U19B 0 vs.UFA Jaguars0

Bracket - Saturday, October 19, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21910  Bethesda Park  09:30 AM  Bute A10 vs A17Georgia FC U19 Boys - Hernandez 7 vs.NSA FURY B196
 21906  Patrick Henry High School  10:00 AM  1 A31 vs A02Stockbridge United FC - BU19 4 vs.CGSAWR United1
 21905  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A08 vs A09DSC BU19 White 1 vs.Georgia FC U19 Boys - Aragon6
 21901  RYSA  12:00 PM  Fri A21 vs A01RYSA U19B Long 6 vs.Bluesprings Snellville U19B Hodges1
 21900  Whitlock  12:00 PM  7 A26 vs A27SSA Coweta Stotts 3 vs.SSA Dville Vipers2
 21904  River Line Park  01:00 PM  6 A30 vs A24SSC Panthers - BU19 5 vs.SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga7
 21912  Grimes Bridge  02:30 PM  2 A20 vs A03Roswell Santo - Italy 1 vs.Cherokee Impact Brick Squad - U19B9
 21902  Pearl  03:00 PM  2 A22 vs A06Sacred Heart United BU19 6 vs.Dekalb United Jaguars2
 21896  Cartersville Soccer Complex (CSC)  05:00 PM  2 A04 vs A34Clash Recreational - U19B - Laldin   vs.Cobb YMCA Strikers ATTACK 
 21897  Blackburn Park/Frank Jones Fields  05:35 PM  1 A16 vs A28NDSA Fugees U19 Rec 12 vs.SSA Kennesaw Rec - B191
 21889  Whitlock  06:00 PM  7 A26 vs A12SSA Coweta Stotts 6 vs.HCSA Crump - B192
 21899  Rabbit Hill Park  07:00 PM  3 A07 vs A18DSC BU19 Green 0 vs.Olimpia Youth - BU193
 21907  Fowler Park  07:00 PM  5 A33 vs A15UFA Jaguars 3 vs.NASA Wolves UQP1

Bracket - Sunday, October 20, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21892  Cartersville Soccer Complex (CSC)  02:00 PM  2 A04 vs A14Clash Recreational - U19B - Laldin   vs.NASA Raptors MNP 
 21891  Wade Walker Park  02:00 PM  02 A06 vs A31Dekalb United Jaguars 0 vs.Stockbridge United FC - BU192
 21895  Grimes Bridge  02:45 PM  1 A20 vs A34Roswell Santo - Italy   vs.Cobb YMCA Strikers ATTACK 
 21886  RYSA  03:00 PM  Fam A21 vs A25RYSA U19B Long 2 vs.SSA Coweta McClain3
 21909  Heritage Park  03:30 PM  1 A13 vs A11Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 4 vs.GSA Crawford0
 21880  Badger Creek Complex  04:00 PM  1 A03 vs A18Cherokee Impact Brick Squad - U19B 0 vs.Olimpia Youth - BU194
 21894  BSC  04:00 PM  5 A19 vs A02PTC Barcelona 7 vs.CGSAWR United0

Bracket - Saturday, October 26, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21919  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A07 vs A10DSC BU19 Green 4 vs.Georgia FC U19 Boys - Hernandez0
 21921  Rabbit Hill Park  09:00 AM  3 A08 vs A01DSC BU19 White 5 vs.Bluesprings Snellville U19B Hodges0
 21918  Big Shanty Park  09:00 AM  04 A28 vs A34SSA Kennesaw Rec - B19   vs.Cobb YMCA Strikers ATTACK 
 21923  Noonday Pk  11:00 AM  01 A15 vs A30NASA Wolves UQP   vs.SSC Panthers - BU19 
 21929  Patrick Henry High School  11:00 AM  1 A31 vs A13Stockbridge United FC - BU19 1 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B193
 21917  Wade Walker Park  01:00 PM  02 A06 vs A16Dekalb United Jaguars 2 vs.NDSA Fugees U19 Rec9
 21913  J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA  02:00 PM  1 A32 vs A11Tull Gwinnett YMCA Boys 2 vs.GSA Crawford5
 21920  CGSA - Warner Robins  03:00 PM  9 A02 vs A18CGSAWR United 0F vs.Olimpia Youth - BU19
Forfeited Game
0
 21928  CYSA  03:00 PM  3 A05 vs A12Columbus Sting 4 vs.HCSA Crump - B192
 21922  RYSA  03:00 PM  Fri A21 vs A22RYSA U19B Long 1 vs.Sacred Heart United BU196
 21926  Norcross, Pinckneyville Park  04:00 PM  2 A17 vs A33NSA FURY B19 6 vs.UFA Jaguars0
 21916  Cartersville Soccer Complex (CSC)  05:00 PM  2 A04 vs A20Clash Recreational - U19B - Laldin   vs.Roswell Santo - Italy 
 21915  Mudcreek  06:00 PM  MC 3 A24 vs A26SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga 1 vs.SSA Coweta Stotts2

Bracket - Sunday, October 27, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21934  Briscoe Park   01:00 PM  1 A01 vs A32Bluesprings Snellville U19B Hodges 2 vs.Tull Gwinnett YMCA Boys3
 21839  Blackburn Park/Frank Jones Fields  03:00 PM  1 A16 vs A14NDSA Fugees U19 Rec 7 vs.NASA Raptors MNP3
 21837  Mudcreek  03:00 PM  MC 3 A24 vs A28SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga 5 vs.SSA Kennesaw Rec - B190
 21835  Pearl  04:00 PM  2 A22 vs A31Sacred Heart United BU19 3 vs.Stockbridge United FC - BU190
 21876  Wade Walker Park  04:45 PM  07 A06 vs A09Dekalb United Jaguars 1 vs.Georgia FC U19 Boys - Aragon1

Bracket - Saturday, November 02, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21938  Heritage Park  09:00 AM  1 A13 vs A09Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 0 vs.Georgia FC U19 Boys - Aragon9
 21931  Bethesda Park  09:45 AM  Bute A10 vs A11Georgia FC U19 Boys - Hernandez 1 vs.GSA Crawford1
 21941  Whitlock  11:00 AM  8 A26 vs A30SSA Coweta Stotts 6 vs.SSC Panthers - BU192
 21946  Wade Walker Park  12:00 PM  02 A06 vs A02Dekalb United Jaguars   vs.CGSAWR United 
 21936  Polo Club of Atlanta  12:00 PM  2 A33 vs A08UFA Jaguars   vs.DSC BU19 White 
 21937  East Cobb YMCA  12:00 PM  1 A34 vs A15Cobb YMCA Strikers ATTACK 0 vs.NASA Wolves UQP2
 21933  Terrell Mill Park  01:00 PM  1 A14 vs A24NASA Raptors MNP 0 vs.SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga4
 21932  Whitlock  01:00 PM  8 A25 vs A31SSA Coweta McClain 4 vs.Stockbridge United FC - BU190
 21944  North Mount Carmel Park  01:30 PM  4 A12 vs A21HCSA Crump - B19 3 vs.RYSA U19B Long1
 21943  Grimes Bridge  04:15 PM  2 A20 vs A28Roswell Santo - Italy   vs.SSA Kennesaw Rec - B19 
 21930  Cartersville Soccer Complex (CSC)  05:00 PM  2 A04 vs A16Clash Recreational - U19B - Laldin 1 vs.NDSA Fugees U19 Rec4
 21942  East Carrollton Park  05:00 PM  gree A23 vs A27SSA Carrollton Crew   vs.SSA Dville Vipers 

Bracket - Sunday, November 03, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21826  Heritage Park  12:30 PM  1 A13 vs A07Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 4 vs.DSC BU19 Green0
 21935  Pearl  02:00 PM  2 A22 vs A18Sacred Heart United BU19 1 vs.Olimpia Youth - BU193
 21945  CYSA  03:00 PM  11 A05 vs A23Columbus Sting 2 vs.SSA Carrollton Crew3
 21898  North Mount Carmel Park  03:00 PM  5 A12 vs A25HCSA Crump - B19 2 vs.SSA Coweta McClain6
 21927  Metro North Pk  03:00 PM  5 A14 vs A03NASA Raptors MNP 0 vs.Cherokee Impact Brick Squad - U19B5

Bracket - Saturday, November 09, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21950  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A07 vs A16DSC BU19 Green   vs.NDSA Fugees U19 Rec 
 21959  Harmony Grove Park  10:00 AM  1 A18 vs A19Olimpia Youth - BU19 5 vs.PTC Barcelona1
 21962  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 A08 vs A13DSC BU19 White 2 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B192
 21953  Whitlock  11:00 AM  8 A26 vs A22SSA Coweta Stotts 2 vs.Sacred Heart United BU190
 21951  Whitlock  01:00 PM  8 A25 vs A02SSA Coweta McClain 2 vs.CGSAWR United2
 21963  Bethesda Park  01:15 PM  Bute A10 vs A06Georgia FC U19 Boys - Hernandez   vs.Dekalb United Jaguars 
 21952  Waller Park Extension  02:00 PM  1 A20 vs A14Roswell Santo - Italy   vs.NASA Raptors MNP 
 21949  GSA  03:00 PM  XRoa A11 vs A12GSA Crawford 1 vs.HCSA Crump - B192
 21960  Noonday Pk  03:00 PM  03 A15 vs A23NASA Wolves UQP 1 vs.SSA Carrollton Crew1
 21954  Norcross, Pinckneyville Park  03:00 PM  2 A17 vs A32NSA FURY B19 3 vs.Tull Gwinnett YMCA Boys3
 21961  Polo Club of Atlanta  03:00 PM  2 A33 vs A28UFA Jaguars 10 vs.SSA Kennesaw Rec - B191
 21948  Bethesda Park  03:15 PM  Bute A09 vs A21Georgia FC U19 Boys - Aragon 6 vs.RYSA U19B Long0
 21957  CYSA  04:00 PM  10 A05 vs A31Columbus Sting 3 vs.Stockbridge United FC - BU191
 21956  River Line Park  05:15 PM  6 A30 vs A04SSC Panthers - BU19   vs.Clash Recreational - U19B - Laldin 
 21958  Mudcreek  06:00 PM  MC 4 A24 vs A03SSA Cobb Rec - B19 Revolution/Uranga 2 vs.Cherokee Impact Brick Squad - U19B1

Bracket - Sunday, November 10, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21947  Hubert Park  03:00 PM  1 A34 vs A27Cobb YMCA Strikers ATTACK 1 vs.SSA Dville Vipers1
 21834  North Mount Carmel Park  04:00 PM  5 A12 vs A02HCSA Crump - B19 6 vs.CGSAWR United3

Bracket - Saturday, November 16, 2013
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 21794  Bethesda Park  01:30 PM  Bute A09 vs A11Georgia FC U19 Boys - Aragon 6 vs.GSA Crawford0
 21925  Chestnut Log  03:00 PM  3 A27 vs A25SSA Dville Vipers   vs.SSA Coweta McClain 






Affinity Sports Copyright 2013, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.